Türkçe | English
 Martı Marina
Bölüm Gezgini :

Martı GYO’nun Hisarönü Koyu’nda bulunan marinası, Marmaris – Orhaniye Keçibükü mevkiindedir ve arazinin sahibi Martı GYO’dur. Martı Marina hâsılat kira esasına göre Martı Otel İşletmeleri A.Ş. tarafından işletilmektedir.

Martı Marina taş duvarlar ile çevrili olup, içerisinde mutfak ve bar, havuz ve kamelya bulunmaktadır. Taşınmaz içerisinde istinat duvarları, kaba inşaat durumunda bulunan otel bölümü, market, restoran-bar, idari birimler, personel konutları, sosyal tesisler, resepsiyon, arıtma tesisi, WC ve duşlar yer almaktadır. Ayrıca taşınmazın üzerinde teknik atölyeler, trafo, tank ve akaryakıt istasyonu mevcuttur. Taşınmazlar üzerinde rıhtım ve farklı ebatlarda olmak üzere ayrı ayrı 5 adet kazıklı iskele ve yüzer iskele, 14 adet finger iskele bulunmaktadır.

Toplam yüzölçümü 27.060 m² olan arsa üzerine kurulu marina, 1999 tarihinde Bay Marina İşletmesi’nden alınmıştır. Marina Marmaris’e 25 km., Uluslararası Dalaman Havalimanı’na 115 km. uzaklıktadır ve bu özelliğiyle önemli bir avantaja sahiptir. Marinanın kapasitesi yüzen 301, karada 70 yattır.


Martı Marina’nın konumu, mavi bayrak sahibi olması ve bölgedeki yat turizminin önemli ölçüde gelişme göstermesi sonucunda, marinaya olan talep her yıl artmaktadır. Marina içerisinde teknelerin herhangi bir atık vs. bırakmamasına karşı sürekli kontrol, denetim yapılmakta, ayrıca haftada bir ölçüm yapılarak mavi bayrak için gerekli kuruluşlara ölçüm sonuçları gönderilmektedir.

Yatların karaya çekilebilmesi için 60 ton’luk vinç bulunmaktadır. Tesiste atık sular atık su pompalama sistemi ile deşarj edilmektedir. Ayrıca yatlardaki pis sintine suların tahliyesi için sintine tesisi bulunmaktadır. Marina da tamir-bakım hizmetleri taşeronlar vasıtası ile verilmektedir. Marina’da verilen diğer servisler; direk söküp / takma, dalgıçlık, akü şarjı, su ile yıkama, güverte yıkama, tekne içi temizliği, sintine temizliği, pasta / cila, zehirli boya, atık yağ toplama, sintine boşaltmadır.


Martı Marina’daki Club Mistral Restoran ve Fanari restoran konuklarını Akdeniz lezzetleriyle buluşturan özelliği ve nitelikli servisi ile sadece marina müşterilerine değil, Marmaris çevresinden gelen geniş bir müşteri kitlesine de hizmet vermektedir.


Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Adres : Ömer Avni Mah. İnönü Cad. Dersan Han No:46/3 Gümüşsuyu-Beyoğlu/İstanbul |  Tel : +90 212 334 88 50  |  Fax : +90 212 334 88 52
Copyright Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2019
hair cream for dry hair minky yaki hair weave review human hair wigs uk indian human hair hair braids styles 2018 hair wigs uk pay monthly hair extensions uk tape hair extensions 22 inch human lace wigs buy hair wholesale hair extensions clip hair foxy hair kingston park permanent hair straightening at home human hair