Türkçe | English
 Narin Park Konut Projesi
Bölüm Gezgini :

Çerkezköy ve civarı ülkemizin en hızlı gelişen, en çok yatırım yapılan bölgesi olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul’a olan yakınlığı, İstanbul’un 3. uluslararası havalimanı projesi ile Çerkezköy’e çok yakın olan Silivri’nin ön plana çıkması gelecek yıllarda Çerkezköy’ün değerini daha da arttıracak faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tekirdağ da ihalesi yapılacak olan yeni liman projesi , halkalı gümrüğünün Çerkezköy’e taşınması ile ilgili projeler de bölgeyi cazip kılan diğer faktörlerdir.

Martı GYO tarafından gerçekleştirilecek Narin Park projesi ile Çerkezköy yepyeni bir çehreye kavuşmaya hazırlanmaktadır. En büyük ortağı Martı Otel İşletmeleri A.Ş olan Martı GYO, turistik tesis konusundaki bilgi ve birikimini, üstün kalite anlayışını Narin Park projesine taşımaktadır. 436.000 metrekarelik arazi üzerinde yer alacak olan 7.000 konut ve alışveriş merkezi ile çok çeşitli sosyal yaşam ünitelerini kapsayan Narin Park ile yeni bir ilke imza atılmaktadır. Güvenli ve kaliteli bir inşaat anlayışı ve çağdaş bir iç mimariyle sunulan evler Çerkezköy’ün en önde gelen yaşam alanlarından biri olmayı hedeflemiştir. Alışveriş merkezlerinden , spor kulübüne, mini golf kulübünden atlı spora ve çocuk kulübüne, tenis kortlarından açık-kapalı yüzme havuzlarına, sinemalara, restoranlara, sağlık merkezine kadar her türlü sosyal yaşam detayının içinde bulunacağı Narin Park Çerkezköy’de yeni ve farklı bir yaşamı başlatmayı esas almıştır.

Narin Park’ın satışları devam eden ilk etabı Erguvan Sitesi, yemyeşil bir bahçenin etrafında 36.000 metrekarelik geniş bir alanı kapsamaktadır. Güvenli ve kaliteli bssir inşaat anlayışı ve çağdaş bir iç mimariyle sunulan evler hem Çerkezköy’deki yaşam standardının hem de Çerkezköy’ün değerinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Beyaz eşya dahil olarak anahtar teslimi yapılan ilk etaptaki 432 konut için uzun vadeli ödeme imkanları da alım kolaylığı sağlanmaktadır. Özel fiyatları ile yatırımcılar için de cazip koşullarla satışa sunulan Erguvan sitesi 1+1’den 5+1’e kadar 23 ayrı çeşit konutu ve sosyal tesisleri ile Çerkezköy ve civarında yaşayanlara bambaşka bir hayatın kapılarını açmaktadır.


Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Adres : Ömer Avni Mah. İnönü Cad. Dersan Han No:46/3 Gümüşsuyu-Beyoğlu/İstanbul |  Tel : +90 212 334 88 50  |  Fax : +90 212 334 88 52
Copyright Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2019
hair cream for dry hair minky yaki hair weave review human hair wigs uk indian human hair hair braids styles 2018 hair wigs uk pay monthly hair extensions uk tape hair extensions 22 inch human lace wigs buy hair wholesale hair extensions clip hair foxy hair kingston park permanent hair straightening at home human hair